Videopasaulis
Videopasaulis 15 Sep 2020
9

Toliau Gros

Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi. Svečiuose – Vilija Pilibaitytė-Mia
13 Jan 2021
Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi. Svečiuose – Vilija Pilibaitytė-Mia
Videopasaulis · 178 Peržiūros

Donatas Kantakevičius - VYRAI.EU svečiuose Satori klube! VIDEO SKIRTAS TIK VYRAMS!

93 Peržiūros
Kategorijoje Saviugda

VIDEO SKIRTAS TIK VYRAMS.
Dalinuosi informacija apie šiuolaikinius vyrus. Atsakau į vyrų klausimus ir pateikiu savo įžvalgas. Vyrų bendras tikslas - padėti kitiems vyrams atrasti savo vyriškumą, pasitikėjimą, drąsą ir užauginti naują vyrų kartą. Tik nuo mūsų priklauso, kokie ateityje taps mūsų sūnūs.

Donatas Kantakevičius - www.vyrai.eu/www.vyruklubas.lt įkūrėjas, vedantis vyrų stovyklas, vadovų stovyklas, vyrų klubus, keliones į kalnus, džiungles, organizuojantis vyrų iššūkius, berniukų-paauglių stovyklas, vertingus seminarus apie vyriškumą, saviugdą, tikslų suradimą, motyvaciją, drąsą bei pasitikėjimą.
Organizavęs vyrų iššūkius: Lietuvoje, Anglijoje, Škotijoje, Norvegijoje, Tailande, Himalajuose, Indonezijoje, Peru ir t.t.
Unikalios kelionės: Trekas aplink Monblaną - Tour du Mont Blanc. 170km su 25kg kuprine per 8 dienas. Išgyvenimo stovyklos Norvegijos ir Anglijos kalnuose. Išbandymai Peru ir Indonezijos džiunglėse.

„Sėkmė – tai daryti, ką nori, kada nori, kur nori, su kuo nori ir kiek nori.“
Tony Robbins

Kodėl aš tai darau?
Todėl, kad dirbdamas su jaunimu nuo 12 iki 18 metų ir organizuodamas suaugusių vyrų stovyklas bei įvairius seminarus, matau, kad vyrų ateitis yra labai miglota. Pagal mano atliktus tyrimus, berniukai-vyrai nuo 12 iki 18 metų yra kritinėje vyriškumo išlikimo stadijoje. Kodėl? Nes vidutiniškai 8 berniukai iš 10 yra auginami vienišų mamų arba tėvų/patėvių ir turėjo blogą vyrišką pavyzdį, arba vyrų, kurie neskyrė laiko auginti sūnaus bei šią pareigą atidavė mamoms. Tik 2 berniukai turėjo gerą vyrišką pavyzdį, jų tėvai augino savo berniukus, imdavo juos į darbą, motyvuodavo, mokindavo verslo pagrindų ir kaip reikia elgtis su moterimis. Kai 10 berniukų yra vienoje patalpoje ir visą dieną praleidžia kartu, tai 2 berniukai, kurie turėjo gerą vyrišką pavyzdį, valdo likusius 8 berniukus.

Kaip manote, kokie vyrai užaugs po 10 metų?
2 berniukai bus pilnai paruošti gyvenimui. Dominuoja vyriška energija.

8 likusieji berniukai turės miglotą ateitį, nes kai jie neturi tikro vyriško pavyzdžio, žinių, jiems teks evoliucijos būdu pasiekti savo gyveno tikslus. Bet tai padaryti bus sunku, nes augino mama, jis buvo saugus, niekur nesivėlė, negavo vyriškos patirties, negalės priimti sprendimų, o sprendimus priims jų būsimos žmonos. Kodėl? Nes visą vaikystę matė tik mamos pavyzdį, mamos sprendimus ir negavo vyriškos patirties.
Dominuoja moteriška energija.

Kiek jau tai metų vyksta?
Panalizuokime paskutinius 100 metų. Kas atsitiko po I ir II pasaulinių karų? Dauguma vyrų žuvo gindami tėvynę arba mirė nuo ligų, arba buvo ištremti į konclagerius. Visas vyrų elitas irgi buvo ištremtas. Kas augino berniukus po karo? Mamos, močiutės, pamotės. Vyrų nebuvo arba jie neturėjo tam laiko. Ar pastebėjote, kad praėjus ne pilnai šimtmečiui, niekas nepasikeitė su vyrų auklėjimu. Va čia ir yra atsakymas.

Kas laukia vyrų ateityje jei netobulės?
Jei toliau vyks tos pačios tendencijos, evoliucija padarys tai, ką Čarlsas Darvinas numatė: išliks tik geriausiai prisitaikančios rūšys. Tai moterys. Kodėl? todėl, kad jos dabar yra pranašesnės už vyrus, netgi turi daugiau vyriškos energijos nei kaikurie vyrai, užsiima saviugda ir tobulėjimu. Į seminarus atvyksta vidutiniškai 80% moterų ir 20% vyrų. Dar įdomus faktas - apie vyriškumą ir berniukų auklėjimą domisi moterys, o ne vyrai. Aš matau, kas atsitiks vyrų giminei po 50 metų. Gerai, kad yra kitos tautinės grupės (pvz., musulmoniškos šalys), nes jie išlaiko savo vyriškumą, augina berniukus, senelio-tėvo-sūnaus ryšys labai stiprus.

„Išlieka ne stipriausios ir net ne protingiausios rūšys, o tos, kurios geriausiai prisitaiko prie pokyčių.“
Čarlsas Darvinas

Ką daryti vyrams, kurie turi sūnus arba moterims, kurios vienos augina berniukus?
Vyrams privaloma įsijungti į berniukų gyvenimą, nes kitaip tėvas ir sūnus prarandą ryšį ir būsimas vyras ateityje nebegerbia savo tėvo. Tai visuomenėje ir vyksta. Vyrams reikia leisti laiką kartu - išvykti į gamtą, meistrauti ar kitaip sąmoningai bendrauti ir veikti vyriškoje aplinkoje.

Vienišoms moterims reikia pasirūpinti, kad berniukai surastų gerą, sąmoningą, atsakingą vyrišką pavyzdį ir leisti į vyriškus būrelius, vyrų stovyklas. Berniukai turi kuo daugiau laiko praleisti su vyrais. Jei mama nori užauginti tikrą atsakingą vyrą, o ne pasimetusį berniuką.

Ar vyrams reikia klausyti moterų išminties?
Taip, nes moterys yra unikalios, jos vadovaujasi jausmais ir intuicija, jos pasidalins su vyru savo suvokimais. Bet vyras turi pats prisiimti visą atsakomybę už šeimą, žmoną, vaikus, tėvus.
Vyras yra kūrėjas, ieškotojas, atradėjas.

Rodyti daugiau
0 Komentarai sort Sort By

Toliau Gros

Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi. Svečiuose – Vilija Pilibaitytė-Mia
13 Jan 2021
Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi. Svečiuose – Vilija Pilibaitytė-Mia
Videopasaulis · 178 Peržiūros